Strony

18 maja 2016

Spotkanie blogerek w Lubinie

Dokładnie 14 maja odbyło się pierwsze Lubińskie spotkanie blogerek w którym miałam przyjemność uczestniczyć.Organizatorkami owego spotkania były:

Kasia Blog- mój drugi świat 


Kamila Kreatywny Rodzic 

Uczestniczki spotkania :)

Kreatywny Rodzic - Kamila 
Blog- mój drugi świat - Kasia
Po drugiej stronie brzucha- Iza
Pyzuszkowo- Grażynka
Panna Dziobakowa- Sara
Takie moje oderwanie- Magda
Moja Skarbnica- Edyta
Młoda mama Kacpra- Klaudia
Zakątek Moniki- Monika
Clauditte Miss Cooking.-Klaudia - to ja :D
Organizatorki włożyły całe swoje serce i ogrom zaangażowania aby to wydarzenie miało miejsce. Jak widać na prezentacji powyżej jest cała masa sponsorów :) dzięki którym mogłyśmy się spotkać. Każda była w szoku, wielkim szoku gdy zobaczyłyśmy masę upominków i gadżetów do przetestowania :). 

Do Naszego pierwszego spotkania doszło w bardzo kameralnym i przytulnym miejscu jakim jest Villa Cuprum Lubin
Spędzając czas ze sobą i poznając siebie wzajemnie prowadziłyśmy rozmowy "typowo" kobiece :) dotyczące urody, wychowywania dzieci oraz nowinki żywieniowe. Na spotkaniu blogerskim zorganizowane były również różne warsztaty z których wyniosłyśmy nową wiedzę. 


Moja szefowa Sylwia Biały zadbała również o to abyśmy z głodu nie pomarły :). Przepyszna lekka wakacyjna sałatka z kaczki została specjalnie przygotowana przez zespół Piekielna Kura Lubin :) Jestem ogromnie szczęśliwa, że wszystkim bardzo smakowało. Ponieważ pomimo tego, że byłam jedną z uczestniczek tego wydarzenia reprezentowałam również swoje miejsce pracy. 


Organizatorka nie kłamała mówiąc, że będzie nam potrzebna wielka, ogromna torba aby zapakować te wszystkie wspaniałości :) Cały bagażnik wypełniony był po brzegi :)Wisienką na "torcie" był oczywiście deser !!! Specjalnie dla Nas stworzony Torcik przez "Na Słodko Torty Anety". Dziewczyno..... ajjjj niebo w gębie :) widać to na zdjęciu :)

Nie mogło się obejść bez wzniesienia toastu. Ale zaraz, zaraz :) to nie jest zwykły szampan. To poezja smaku i na dodatek bezalkoholowa (na spotkaniu były mamy w ciąży jak również kobiety prowadzące samochody). Kto nie pił, ten koniecznie musi spróbować. Mnie najbardziej posmakował szampan z bazylią.Cała masa prezentów :) ojjj..... dużo tego :DZdjęcia w tym wpisie są wykonane przeze mnie (te oznaczone moją nazwą bloga) oraz wspaniała Pani fotograf https://www.facebook.com/andrzejewskafoto/?fref=ts

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Bardzo dziękuję za komentarz.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie :)

Miłego dnia.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...