30 sierpnia 2016

Ambasadorka Le Petit Marseillais #2

Już drugi raz mam ogromną przyjemność zostania ambasadorką marki Le Petit Marseillas. Jest to dla mnie duże wyróżnienie. Kurier dostarczył mi do pracy jak zwykle przepięknie zapakowaną paczkę. Nie czekając ani chwili rozpakowałam jej zawartość oraz na samym wstępie obdarowałam próbkami koleżankę z pracy.  


Po przeczytaniu listu powitalnego oraz zapoznaniu się z przewodnikiem po świecie Le Petit Marseillais musiałam bliżej zapoznać się z produktami do testowania dla ambasadorki. W takim oto zestawie znajdujemy:
Maliny i piwonie uwielbiają promienie śródziemnomorskiego słońca. Malina jest owocem szczególnie cenionym za apetyczny, pełen aromatu zapach. Wiosną piwonie rozświetlają ogrody swymi dużymi kwiatami o niezwykle charakterystycznej woni.Wyjątkowa delikatność - formuła, jakiej pragnie Twoja skóra Le Petit Marseillais Malina i Piwonia delikatnie oczyszczają Twoją skórę. Aksamitna, łatwa do spłukiwania piana uwalnia owocowy, świeży i aromatyczny zapach, który rozbudzi Twoje zmysły. Twoja skóra pięknieje – jest miękka, nawilżona i odżywiona!
- ph neutralne dla skóry
- produkt testowany dermatologicznie
- baza myjąca pochodzenia roślinnego
Odkryj bogactwo składników pochodzenia naturalnego - Masła Arganowego, Wosku Pszczelego i Olejku Różanego zamkniętych w Pielęgnującym Balsamie do mycia Le Petit Marseillais! Le Petit Marseillais Pielęgnujący Balsam do mycia nie tylko oczyszcza skórę, ale też pielęgnuje ją dzięki kompozycji składników pochodzenia naturalnego. Formuła kremowego balsamu pozostawia Twoją skórę intensywnie odżywioną i nawilżoną aż do 24 godzin.
Odkryj bogactwo składników pochodzenia naturalnego - Masła Shea i Akacji zamkniętych w Pielęgnującym Kremie do mycia Le Petit Marseillais! Le Petit Marseillais Pielęgnujący Krem do mycia nie tylko oczyszcza skórę, ale też pielęgnuje ją dzięki kompozycji składników pochodzenia naturalnego. Wyjątkowa formuła kremu pozostawia Twoją skórę intensywnie nawilżoną i odżywioną.Paczka ambasadorki Le Petit Marseillais zawierała także sporą ilość karty dla przyjaciółek. Na tych kartach znajduje się specjalny kod do rejestracji na portal ambasadorek Le Petit Marseillais. Dzięki temu każda kobieta, która otrzyma lub odnajdzie gdzieś w Lubinie taką kartę i przy rejestracji poda hasło #czekamnanowakampanielpm jako pierwsza ma spore szanse na to aby dowiedzieć się o każdej kolejnej rekrutacji do nowych kampanii marki. Więc moje drogie lubinianki miejcie oczy szeroko otwarte (szatnia Manufaktura Fitnessu).

Aaaaaaaaaaaaaaa no i najważniejsze. Każda ambasadorka LPM otrzymała dużą ilość próbek do rozdania. Jeszcze mam ich całkiem sporo. Więc próbki trafią do Pań z mojego rodzinnego miasta :)

***

Każda próbka do podarowania zawiera 10 ml produktu. Balsam do mycia Masło Arganowe, Wosk Pszczeli, Olejek Różany  Pielęgnujący Balsam do mycia nie tylko oczyszcza skórę, ale też pielęgnuje ją dzięki kompozycji składników pochodzenia naturalnego. Formuła kremowego balsamu pozostawia Twoją skórę intensywnie odżywioną i nawilżoną aż do 24 godzin.

2 komentarze:

Bardzo dziękuję za komentarz.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie :)

Miłego dnia.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...