25 września 2013

!!! KONKURS !!!

Moi Kochani !!!!

Mam dla Was Konkurs Kulinarny, którego tematyką jest kuchnia Grecka !!!
Jako że teraz śledząc prognozy pogody zauważyłam iż najcieplejszymi miejscami są: Grecja i Turcja.
To postanowiłam zorganizować dla Was konkurs.
Nadeszły bardzo ponure, szare, deszczowe i już niestety zimne dni.
Ale to wszystko można zmienić, bo przecież w kuchni zawsze dzieje się magia :) I to właśnie w kuchni możemy rozgrzać swoje ciało i pobudzić kubki smakowe dzięki czemu nasza wyobraźnia przeniesie nas na piękne słoneczne plaże a my będziemy się rozkoszować przepysznymi daniami z ciepłych krajów. 

Aby wziąć udział konkursie trzeba:

  1. Wymyślić przepis na Greckie danie - Danie główne (napisać dlaczego zdecydowaliście się na taką potrawę, zrobić spis produktów, proces przygotowania i dołączyć podpisane nazwą bloga zdjęcie).
  2. Podać z mailu tytuł wiadomości: GRECKI KONKURS KULINARNY
  3. Polubić Fan Page bloga na FB: https://www.facebook.com/ClauditteMissCooking?ref=hl
  4. Nagrodę wybiorę wśród osób, które od  26 września do 16 października  2013 roku do godziny 24:00 przyślą swoje przepisy konkursowe wraz ze zdjęciami. W wiadomości umieśćcie także swój adres na bloga oraz e-mail oraz klauzulę "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w zgłoszeniu dla potrzeb konkursu, zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 roku o ochronie danych osobowych. (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926 z późn. zm.)". 
Przewiduję jedną nagrodę główną w postaci Ekologicznego przyjaznego dla środowiska ręcznie robionego albumu na zdjęcia prosto ze słonecznej Krety.
Nie jest to jednak decyzja końcowa, ponieważ możecie mnie ogromnie miło zaskoczyć Waszymi nadesłanymi daniami konkursowymi, że rozszerzę ilość miejsc i nagrodzę więcej osób. 

W dniu ogłoszeniu wyników, czyli dnia 01 LISTOPADA  2013 roku opublikuję nadesłane przez Was dania konkursowe. Zwycięzca zostanie poinformowany drogą mailową o wygranej i poproszony zostanie o podanie mi adresu do wysyłki paczki z nagrodą. 

W razie wszelkich pytań proszę pisać na maila:
clauditte90@gmail.com

1 komentarz:

  1. Fantastyczny konkurs - mieliśmy podobny pomysł, ale zdecydowaliśmy się na Akcję Greckie Smaki - wiec chyba nie tylko my tęsknimy za Kretą ;). Ściskam!

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie :)

Miłego dnia.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...