27 czerwca 2013

KONKURS- LINK !!!

WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE „BLOGERZY KOCHAJĄ OLEJ RZEPAKOWY” I WYGRAJ KULTOWY MIKSER KITCHENAID LUB JEDNĄ ZE 100 PATELNI!


LINK DO KONKURSU Olej rzepakowy, zwany „oliwą północy” to źródło drogocennych kwasów omega-3. Dlatego pokochali go już kardiolodzy i dietetycy na całym świecie. Teraz razem z naszą ambasadorką – Katarzyną Bosacką szukamy jego wielbicieli wśród blogerów kulinarnych!
Aromatyczny dressing do sałatki, krem z pomidorów,  smażony pstrąg, a nawet ciasto marchewkowe – pomysłów na danie z rodzimych produktów z użyciem oleju rzepakowego może być naprawdę wiele! Jeśli już przychodzi Ci do głowy oryginalny przepis i chcesz się nim z nami podzielić, weź udział w konkursie i wygraj jeden z 5 mikserów KitchenAid w niezwykle optymistycznym kolorze Majestic Yellow!
NAGRODA GŁÓWNA
DO WYGRANIA AŻ 5 KULTOWYCH MIKSERÓW KITCHENAID ARTISAN, BĘDĄCYCH MARZENIEM NIEJEDNEGO BLOGERA W ENERGETYCZNYM KOLORZE MAJESTIC YELLOW ORAZ PUBLIKACJA PRZEPISU W KSIĄŻECZCE DOT. PROGRAMU „POCHOCHAJ OLEJ RZEPAKOWY”!
Autorzy 5 najciekawszych przepisów otrzymają kultowy mikser KitchenAid Artisan w niezwykle energetycznym kolorze Majestic Yellow. To prawdziwy przedmiot pożądania wśród miłośników kulinarnych! Dzięki niemu możesz wyczarować wspaniałe, puszyste ciasto drożdżowe czy przygotować makaron do ulubionej zupy pomidorowej! W dodatku dzięki niezwykle wysmakowanemu wzornictwu rodem z lat 50. KitchenAid to prawdziwa ozdoba kuchni, którą pokochały gwiazdy i kulinarne pasjonatki na całym świecie!
Dodatkowo 5 zwycięskich przepisów zostanie opublikowanych w książeczce dot. programu „Pokochaj olej rzepakowy”, dzięki czemu Twoje przepisy zobaczy cała Polska!
NAGRODY GWARANTOWANE
Pierwsze 100 osób, które wezmą udział w konkursie otrzyma patelnię w kształcie serca, dzięki której można wyczarować „miłosne” omlety, naleśniki, jajka sadzone i wiele innych potraw dla ukochanej osoby.
ZASADY KONKURSU
Aby wziąć udział w akcji, należy stworzyć przepis na danie z rodzimych produktów, w tym oczywiście oleju rzepakowego i zamieścić go wraz ze zdjęciem na swoim blogu!
Link do wpisu należy przesłać na adres konkurs@pokochajolejrzepakowy.pl wraz z wymaganym oświadczeniem, o treści:
Oświadczam, że zapoznałam/łem się z regulaminem konkursu „Blogerzy kochają olej rzepakowy”, dostępnym na stronie internetowej www.pokochajolejrzepakowy.pl oraz akceptuję zasady konkursu. Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rozstrzygnięcia Konkursu i przekazania nagrody, wyrażam zgodę na publikację moich danych osobowych w postaci imienia i nazwiska oraz mojego wizerunku w sieci Internet, w tym na łamach serwisu internetowego www.pokochajolejrzepakowy.pl. W przypadku nagrodzenia mnie nagrodą główną wyrażam zgodę na publikację zdjęć i przepisów w broszurze tworzonej w ramach programu „Pokochaj olej rzepakowy”.
W konkursie biorą udział wpisy publikowane na blogach pomiędzy 25 czerwca a 25 lipca 2013 roku.
Zwycięzców wybierze jury:
  • Katarzyna Bosacka, dziennikarka, ekspert programu „Pokochaj olej rzepakowy”
  • Przedstawiciele Organizatora akcji.
Konkurs trwa od 25 czerwca do 25 lipca 2013 rok
u

1 komentarz:

  1. Dzień dobry, jestem zainteresowana współpracą z Pani blogiem, proszę o kontakt:) wspolpraca@armadeo.pl

    OdpowiedzUsuń

Bardzo dziękuję za komentarz.

Pozdrawiam serdecznie i zapraszam ponownie :)

Miłego dnia.

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...